Ви знайдете все,
що шукали для
вашого івенту

Як самостійно спланувати
свій івент?

Використовуйте наші зручні інструменти

Ідеї для ваших івентів
Блог

Івент послуги

Event Planner

не просто портал, а інструмент,
який зробить Вашу подію найкращою

Хороші заходи будуються на яскравих концепціях і оригінальні ідеї, до них не завжди просто знаходити потрібні локації, декор та розваги. Наш портал створений спеціально для людей, об'єднаних щирою любов'ю до івент. Ми пропонуємо затишний простір і корисні інструменти, мета яких - спростити взаємодію замовників і вендорів.

Каталог ідей і послуг для Вашого найкращого заходу

На порталі представлено розмаїття івент-послуг, що дозволяють полегшити організаційні процеси. Для заходу можна вибрати гарне місце, декор та музичний супровід. Ми збираємо вигідні пропозиції від ведучих і артистів, топових локацій (ресторани, паби, майданчики) прокатників техніки і меблів, транспортних компаній, фотографів, відеографів і цей список постійно росте!

Не знаєте, як відсвяткувати?
Залиште заявку на порталі, а вендори самі
запропонують креативні ідеї і візьмуться за їх реалізацію!

Використання сервісу зробить підготовку до тематичного івенту простим, швидким і зрозумілим процесом. Для будь-якого типу заходів тут можна відшукати саме те, що потрібно.

Для зручності комунікації прямо на сайті передбачений месенджер. Задати питання і отримати уточнення можна без дзвінків та електронної пошти.

Реєстрація на порталі дозволить не втрачати час в пошуках, а планомірно готувати свій івент і постійно залишатися на зв'язку з вподобаними Вами вендорами - професіоналами своєї справи. А користуючись нашим планувальником, ви не випустите з уваги важливі організаційні моменти.

Організація яскравого івенту - це справжнє мистецтво.
Ми зібрали всі цікаві пропозиції
для заходів на одному майданчику!

Місце презентації послуг для вендорів

EventPlanner – це ефективний і таргінг інструмент маркетингу. Портал відвідують величезна кількість потенційних клієнтів, а також організатори заходів, майстер-класів, конференцій, свят і різного роду масових заходів. Розмістити рекламу тут - це значить показувати її безпосередньо своєй цільовій аудиторії!

Після реєстрації ви будете отримувати повідомлення про нові заходи від користувачів порталу - розділ заявки, зможете пропонувати для них свої ідеї і послуги. Наш простір ідеально підходить для презентації найяскравіших концептів, які ви здатні реалізувати на різного спрямування івентах - додавайте свої ідеї і ставайте топовими вендорами в них. Реєстрація на порталі безкоштовна, для Вас доступні прості інструменти просування в Вашому особистому кабінеті!

Легке і швидке створення персональної сторінки для самопрезентації, де Ви можете розмістити інформацію про свої послуги тут можна в повному обсязі. Опишіть особливості та переваги своєї пропозиції, додайте фотографії та залиште контактні дані. Завдяки сторінці з пропозицією, замовники зможуть знаходити вас самі. Наш портал допоможе знаходити не тільки нових клієнтів, але і партнерів! Тут ви можете скооперуватися з кращими фахівцями у своїй справі!

Для сторінок вендорів передбачений блок з відгуками від реальних замовників. Конструктивні відгуки - це можливість вносити корективи і постійно підвищувати якість послуг, що надаються. Більш того, наявність зворотного зв'язку допомагає потенційному клієнту позбутися від сумнівів при виборі.

Наш сервіс - це зручний майданчик для презентації івент-послуг безпосередньо самим організаторам заходів, і одночасно зручний інструмент планування заходів для всіх потенційних замовників!
welcome to EventPlanner community
Показати більше
вгору